OtoBelgesel

Teknik ve eğlenceli videoları, belgeselleri, dizileri Türkçe dublaj ile izle

The Grand Tour

Büyük Tur 01 (S01E01) The Grand Tour

1. kısım:

2. kısım:


Büyük Tur (The Grand Tour)


tgt-01

35 COMMENTS

  1. Harikasın dostum gerçekten çok teşekkür ederim altyazıyı hazırlayan da sunan da kimin emeği varsa çok teşekkür ediyorum

  2. Emeğine sağlık admin.
    Bir de indirebilsek tam olur ama internette bulunmayan çogu belgesel,program var sitede

  3. tamam para kazanmanız lazım reklam koyuyorsunuz fakat 1 dakikada 1 girmezki arkadaş bütün zevkimi kaçırıyorsunuz…

  4. Hocam sitenizi yaklaşık 2-3 senedir falan takip ediyorum. Herşey şahane 10 numara ellerinize sağlık. Nacizane bir ricam olacak sizlerden. Misal bu The Grand Tour’u izlerken her 3 dakikada bir görüntü kesiliyor ve reklam giriyor. Yani 1 bölümde 20 reklam çok çok fazla ve seyir zevkini inanılmaz mahvedip sinir bozuyuor. Bu reklam sayısını azaltma imkanınız var mıdır acep?

  5. Merhaba admin ellerine sağlık gerçekten çok güzel işler çıkarıyorsun videoları indirme imkanımız olsa keşke okulda izlemek istiyorum ama okul interneti açmadığı için izleyemiyorum.

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: footer.php olmayan tema 3.0.0 sürümünden berikullanılmayacak ve şu an için alternatifi yok. Lütfen temanıza bir footer.php şablonu ekleyin. in /home/otobelge/public_html/wp-includes/functions.php on line 3970

Reklam engelleyici eklenti ya da uygulama kullanıyorsunuz ama sitemizde isteğiniz dışı sizi başka sayfalara yönlendiren, rahatsız edici reklamlar yok.
Reklam gösterimine izin vererek bize destek olabilir, yayında kalmamıza yardımcı olabilirsiniz.

trans22.png